حذف موقت اکانت اینستاگرام

حذف موقت اکانت اینستاگرام

حذف موقت اکانت اینستاگرام را میتوان بهترین راه برای دوری کوتاه مدت از شبکه محبوب اجتماعی اینستاگرام دانست.

برخی اوقات کاربران فضای اینستاگرام نیاز دارند از این فضا دور بمانند ولی نمیخواهند که به طور کامل اکانت اینستاگرام خود را پاک کنند پس بهترین راه برای آنها حذف موقت اکانت اینستاگرام میباشد.

کانون تبلیغات نوین ارتباطات در این مقاله به چگونگی حذف موقت اکانت اینستاگرام میپردازد پس تا انتهای مقاله کوتاه همراه ما باشید.

حذف موقت اکانت اینستاگرام
حذف موقت اکانت اینستاگرام

حذف موقت اکانت اینستاگرام:

.

شبکه محبوب اینستاگرام یکی از بزرگترین پلتفرم های مجازی در دنیا میباشد که در کنار مزیت هایی که برای کاربران ایجاد کرده است دارای فضای گستردی ای نیز میباشد.

در کنار تمام مزیت ها برخی از کاربران با استفاده بیهوده از این فضا سرمایه وقت خود را هدر میدهند دو روش برای دوری از این فضا وجود دارد :

  • حذف موقت اکانت اینستاگرام
  • حذف کردن اکانت اینستاگرام

برای حذف دائم اکانت اینستاگرام خود میتوانید به مقاله حذف کردن اکانت اینستاگرام مراجعه کنید.

قبل از شروع به آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام کاربران باید توجه داشته باشند که اینستاگرام یکی از بهترین ابزار برای رسیدن به درآمد زایی میباشد مخصوصا اگر بیزنس خود را در کنار طراحی سایت انجام دهند.

اگر صاحب کسب و کار هستید میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید و در خصوص چگونگی راه اندازی کردن بیزنس خود در اینستاگرام مشاوره رایگان دریافت کنید.

نکاتی در مورد حذف موقت اکانت اینستاگرام:

.

پیش از این که اقدام به حذف موقت اکانت اینستاگرام خود کنید، لازم است که نکات و شرایط این کار را بدانید. این نکات عبارتند از:

  • کاربران تنها هفته ‌ای یک بار می توانند حساب اینستاگرام خود را فعال و غیر فعال کنند.
  • با غیرفعال کردن اکانت و خارج شدن از آن، حساب غیر فعال شده و هیچ کس نمی تواند صفحه شما را ببیند.
  • با غیرفعال کردن اکانت پیام‌های شخصی دایرکت، پست‌ها، فالورها و … دست نخورده باقی خواهند ماند.
  • در نظر داشته باشید این روند از نظر اینستاگرام کاملا بدون اشکال اعلام شده است اما برخی از کاربران برای فعال سازی مجدد حساب خود مشکلاتی داشته اند.
  • پس از غیرفعال کردن اکانت، نام کاربری شما موقتاً به instagrammer تغییر خواهد کرد و پس از گذشت مدت زمانی اکانت به طور کلی به همراه کامنت‌ ها و لایک ‌ها موقتاً محو خواهد شد.
  • اینستاگرام هیچ محدودیتی برای ورود مجدد و فعال کردن اکانت اعلام نکرده است. اما برای این کار باید چند روزی صبر کنید.
  • اگر اکانت شما تجاری است بهتر است این کار را انجان ندهید.
  • برای حذف موقت اکانت اینستاگرام، هیچ راهی جز مراجعه به وب ‌سایت اینستاگرام وجود ندارد.

برای حذف موقت اکانت اینستاگرام ابتدا لینک زیر را در مرورگر اینترنتی خود باز نمایید:

https://www.instagram.com

اگر از شما درخواست نام کاربری و رمز عبور شد، نام کاربری و رمز عبور حساب اینستاگرامی که قصد دارید غیرفعال شود وارد نمایید. در ضمن اخیرا این صفحه برای بعضی افراد باز نمی شود اگر این صفحه برای شما باز نشد باید از وی پی ان استفاده کنید.

بعد از وارد شدن به بخش edit profile رفته و در آخر آن گزینه Temporarily Disable Your Account (حذف موقت اکانت اینستاگرام) قابل مشاهده است.

در صفحه‌ی  Temporarily Disable Your Account، در قسمت ?Why are you disabling your account، دلیل انجام این کار را انتخاب کنید (می‌توانید هر گزینه‌ای را انتخاب کنید).

سپس مجدد رمز عبور حساب کاربری خود را وارد نمایید.

در نهایت بر روی دکمه‌‌ی Temporarily Disable Account(حذف موقت اکانت اینستاگرام) کلیک نمایید و در پیغام تأیید نیز دکمه‌ی OK را انتخاب کنید.

با نمایش پیغام Your account has been temporarily disabled، حساب کاربری شما به طور موقت غیرفعال می‌شود.

حذف موقت اکانت اینستاگرام

برای فعال‌سازی مجدد حساب کاربری خود نیز کافی است مجدد توسط اپلیکیشن اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شوید. حساب کاربری به طور خودکار مجدد فعال می‌شود. البته اگر بلافاصله بعد از غیرفعال‌سازی اقدام به ورود کنید ممکن است با پیغام خطا روبه‌رو شوید. امکان ورود مجدد معمولاً چند ساعت بعد از غیرفعال‌سازی فراهم می‌شود.

سخن پایانی حذف موقت اکانت اینستاگرام:

.

بهتر است قبل از استفاده از شبکه های اجتماعی نحوه صحیح استفاده از آنها را آموزش ببینیم تا بتوانیم از تمامی ظرفیت های شبکه های اجتماعی محبوب استفاده کنیم.

0 0 votes
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments