طراحی سایت آموزشی

با افزایش شیوع پاندمی کرونا نیاز به آموزش برای کسب و کار های کوچک و همچنین طراحی سایت آموزشی برای صاحبین کسب و کار و اینکه نقش بسیار گسترده فضای اینترنتی در این زمینه بیشتر شد.

طراحی سایت آموزشی تخصصی در هر زمینه یکی از راه کارهای مثبت برای دسترسی به اطلاعات گسترده، دقیق و تخصصی برای بیزنس های کوچک میباشد.

نوین ارتباطات در زمینه طراحی سایت آموزشی نیز میتواند به صاحبین کسب و کار برای رسیدن به اهداف آموزشی نیز کمک شایانی بکند.

طراحی سایت آموزشی

مخاطبان اصلی طراحی سایت آموزشی چه کسانی هستند؟

.
از مهم‌ترین دسته ای که خواهان اصلی این نوع سایتها هستند می‌توان به:

-مؤسسات و مراکز آموزشی دولتی و غیردولتی
-مهدهای کودک
-مدارس خصوصی و دولتی
-آموزشگاه‌ های زبان خارجه
-مؤسسات کنکور و…. اشاره کرد.
همچنین برای هنرجویان و یا کسانی که حرفه و هنر خاصی دارند و افراد زیادی را میخواهند جذب آموزش‌های خود کنند طراحی سایت آموزشی مناسب است.

اما چه کسانی و یا چه مشاغلی می‌توانند از دسته استفاده کنند؟ در این زمینه شما میتوانید از مشاورین فروش ما در حوزه طراحی سایت فروشگاهی کمک بگیرید و یا اگر نیاز به مشاوره در حوزه طراحی سایت برای بیزنس خود را دارید میتوایند شماره خود را در قسمت کادر مشاوره وارد نمایید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

ویژگی‌های طراحی سایت آموزشی چیست؟

.
سایت‌ های آموزشی جدا از داشتن امکاناتی کلی باید ظاهر و گرافیک(UI و UX) خوبی داشته باشند تا علاوه بر جذاب بودن فضای کلی، از خسته شدن و از دست دادن حوصله کاربران جلوگیری کنند. زیرا مخاطبان علاقه‌مند به آموزش، زمان زیادی را در این نوع سایت‌ها می‌گذرانند و استفاده از محتوای آموزشی باید طوری باشد که از آسیب به چشم کاربر جلوگیری کند و همچنین کاربر احساس خستگی کمتری تجربه کنند.

همین‌طور به‌منظور راحتی دسترسی کاربران به امکانات و مطالب مختلف سایت در قسمت های مختلف باید تجربه کاربری آسان در طراحی یک فضای آموزشی مورد توجه کاربران قرار گیرد.

زمینه هایی که می‌توان فضای آموزشی در آن راه اندازی کرد کدامند؟

.
فرقی نمی‌کند شما آموزش طراحی سایت رایگان را در اختیار کاربران قرار دهید و یا طراحی سایت فروش پکیج های هوشمند، مهمترین چالش در سایت های آموزشی اینترنتی، آموزش ویژه و راه کارهایی برای ایجاد قیف فروش است.

قیف فروش به معنی ایجاد یا ساخت یک پلن برای فروش بیشتر مجموعه به طوری که در طراحی سایت رایگان اموزش می‌دهید و کاربران را کم کم به سمت محصولات یا خدمات پولی می‌کشانید. حال چه با طراحی سایت پزشکی این کار را انجام دهید و یا یک طراحی سایت هنری آن را شروع کرده باشید.

به عنوان یک پیشنهاد در هر زمینه و هر مکانی که کار می‌کنید با آموزش دادن‌های تخصصی از موارد رایگان شروع کنید و آموزش‌های حرفه‌ای خود را مبلغی برای آن در نظر بگیرید.

مثال نمونه طراحی سایت آموزشی:

.

بیو اینستاگرام

اگر شما یک سایت آموزشی با هدف آموزش اینستاگرام داشته باشید یکی از بخش هایی که میتوانید در سایت خود آموزش دهید مبحث بیوگرافی اینستاگرام میباشد که در متن پایین از مقاله بیو اینستاگرام چیست برای شما آورده شده است.

زمانی که یک کاربر وارد صفحه اینستاگرام شما می شود، اولین چیزی که نظرش را جلب می‌نماید تصویر پروفایل شما میباشد. بعد از تصویر پروفایل محتویات بیو اینستاگرام بسیار مهم میباشد؛ به‌طوری‌که کاربر با خواندن آن تصمیم می گیرد شمارا فالو نماید یا این که نه! بسیاری از صفحه ها اینستاگرامی با وجود آن که پست‌های خوبی تولید می‌نمایند، اما دنبال‌کنندگان آن‌‎ها را دنبال نمیکنند؛ به خصوص افرادی که از طریق سایت یا این که شبکه‌های دیگر وارد صفحه اینستاگرام شما می شوند. بنابراین داشتن یک بیو اینستاگرام جذاب و حرفه‌ای به شما کمک می‌نماید تا بتوانید کاربران بیشتری را جذب کنید! البته چگونه می‌توان یک بیو اینستاگرام حرفه‌ای داشت؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی راه‌کارهایی بپردازیم که با استفاده از آن میتوانید کاربران را تشویق به دنبال کردن صفحه خود کنید؛ آن هم تنها با تایپ کردن یک بیو اینستاگرام دیدنی و تشویق‌کننده!

و در پایان این مورد را در خاطر داشته باشید که قبل از اقدام به طراحی سایت آموزشی توسط تیم برنامه نویسی، اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید حتما یک جلسه مشاوره با تیم نوین ارتباطات داشته باشید برای رسیدن به هدفی مطلوب در آخر مسیر.

0 0 votes
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments