طراحی سایت

با افزایش پاندمی کرونا شاهد آن بودیم که چه میزان فضاهای اینترنتی به خصوص سایت های فروشگاهی و اینستاگرام چقدر قادر به حل کردن نیاز های مردم بود.

امروزه طراحی سایت به بخش مهمی در کسب و کار ها تبدیل شده که برای جذب مشتری نیازمند آن هستند.

طراحی سایت کانون تبلیغات نوین ارتباطات:

.طراحی سایت

گسترش اینترنت و صفحات وب در دنیای امروز و مجازی غیر قابل انکار است و همه ما می دانیم که طراحی وب سایت روز به روز در حال گسترش است.
وب سایت قادر به برطرف کردن نیاز تمام کاربران خود میباشد. اما آینده طراحی سایت به کجا می رسد؟
شرایط پاندمی کرونا چه تاثیری بر کسب و کار مجازی و طراحی سایت داشت؟ ما باید چه اطلاعاتی داشته باشیم و اگر می خواهیم برنامه نویسی وب را دنبال کنیم، باید چه انتظاراتی  داشته باشیم؟  این سوالی است که ذهن بسیاری از ما را به خود درگیر کرده است و از این روی قصد داریم در ادامه شما را بیشتر با طراحی سایت (Web Design) آشنا سازیم. شما می توانید با توجه به اطلاعاتی که در این زمینه ارائه می شود، با آینده این فرآیند در سال پیش رو بیشتر آشنا شوید و همچنین می توانید برنامه ای دقیق برای یادگیری و یا کسب تجربه در بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ داشته باشید که قطعا برنامه نویسی، طراحی سایت و اینستاگرام  از مهمترین آنها به شمار می رود. پس با ما در ادامه همراه باشید تا بتوانیم آینده طراحی سایت در سال  را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.
کانون تبلیغات نوین ارتباطات پیشرو در دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت

طراحی سایت برای موبایل:

.
طراحی سایت موبایل مهم تر است!
یکی از مهمترین نکات در زمینه طراحی سایت   را می توان ارجع دانستن طراحی وب برای موبایل بر دستگاه های دیگر دانست. باید یک وب سایت برای موبایل، تبلت و کامپیوتر بسازید تا بتوانید در زمینه طراحی وب موفق تر باشید.
همچنین بهتر است که به فونت ها و کلمات در طراحی توجه کنید، اسلایدرها باید با موبایل همخوانی داشته باشند و بر اساس استفاده بالایی که از موبایل جهت مرور صفحات وب می شود، بهتر است که نسخه وب اپلیکیشن سایت خود را نیز داشته باشید که این امر در طراحی سایت بسیار اهمیت بالایی را دارد. بهتر است طراحان سایت اشتباهات رایج طراحی سایت برای موبایل که ممکن است به وجود آید را کنار بگذارند که کانون تبلیغات نوین ارتباطات تمام این موارد را برای مشتری های خود پوشش می‌دهد.

علت اهمیت عناصر گرافیکی برای طراحی سایت:
.
طراحی سایت و عناصر گرافیکی، سه بعدی می شوند.
دومین نکته بسیار مهمی که در زمینه طراحی وب سایت وجود دارد را می توان سه بعدی شدن عناصر گرافیکی دانست. به طور کلی گرافیک وب سایت ها در حال بهبود است و با توجه به قابلیت هایی که در مرورگرها روز به روز اضافه می شوند، باید وب سایت هایی زیباتر طراحی کنید. به همین جهت توصیه می کنیم در صورتی که  می خواهید وارد عرصه طراحی سایت شوید، به گرافیک اهمیت بسیار زیادی دهید و در این زمینه اطلاعات مختلف و گوناگون را کسب کنید.
طراحی های سه بعدی لایه های مختلف و طرح های کوچک و بزرگ گرافیکی سه بعدی در گوشه و کنار وب سایت شما می توانند جذاب باشند و در جذب مخاطب می توانند بهتر از روش های قدیمی تر عمل کنند. پس گرایش به سمت گرافیک های پیشرفته در طراحی سایت بیشتر خواهد شد.

 

طراحی سایت

 

حذف فضای کنار سایت در طراحی سایت:

.
در گذشته مقداری از فضای کنار وب سایت همواره بلااستفاده می ماند و یا منوهای بیهوده به کاربر نمایش داده می شدند. این در حالی است که در سال های گذشته بسیاری از وب سایت های کوچک و بزرگ طراحی وب سایت خود را با حذف فضای کنار سایت بهبود داده اند و صفحاتی پویا تر، جذاب تر و زیباتر را به کاربران نمایش می دهند که می تواند برای کاربر بسیار خوشایند باشد. به طور کلی در صورتی که علاقه مند به طراحی سایت هستید و می خواهید وارد این دنیا شوید، بهتر است ایده های جدید را دنبال کرده و بر این اساس نسبت به طراحی سایت اقدام نمایید. این روش می تواند به شما کمک کند تا بهترین طراحی سایت را داشته باشید.

کانون تبلیغات نوین ارتباطات متخصص در زمینه طراحی سایت های وکالت، پزشکی و زیبایی.

 

طراحی سایت با برنامه نویسی ساده تر:

کلام آخر
دنیای طراحی سایت روز به روز در حال گسترش است و شاهد آن هستیم که بسیاری از کسانی که علاقمند به دنیای طراحی سایت هستند می توانند در سال  با محدودیت های کمتر و ایده های جذاب تر به کار خود ادامه دهند.
همچنین بهتر است بدانید که این شاخصه ها هر سال اعلام می شوند و معمولا بهبود بیشتری در این زمینه انجام می شود. همچنین می توان گفت که گوگل با به کارگیری الگوریتم BERT تحول جدیدی را به دنیای سئو و تولید محتوا می‌بخشد.

با ما بهترین باشید در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت
کانون تبلیغات نوین ارتباطات

0 0 votes
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments