اکانت اینستاگرام

محرمانه کردن اکانت اینستاگرام

شخصی سازی اکانت اینستاگرام

من در پیج اینستاگرام شخصی خودم، هر عکس و ویدئویی که دوست دارم آپلود می کنم. از عکس‌های شخصی گرفته تا محتواهای دیگر. ترجیح میدهم اشخاصی این پست‌ها را ببینند که اینجانب تایید کنم و دوستان نزدیکم باشند. خوشبختانه قابلیت و امکان قفل کردن حساب اینستاگرام، اجازه می‌دهد که شما حریم خصوصی خودتان را در اینستاگرام محافظت نمائید.

چنانچه شما حساب اینستاگرامتان را قفل یا این که پرایوت نکنید، به طور پیش فرض هرکسی قادر است عکس‌ها و ویدئوهایی که آپلود کرده‌اید را ببیند. پس ادامه مقاله را بخوانید تا با فرایند قفل حساب اینستاگرام آشنا گردید.

یک نمونه حساب خصوصی اینستاگرام

در این تصویر حساب اینستاگرامی را می‌ببینید که محرمانه میباشد. شما می توانید عکس اصلی اکانت و بیوگرافیِ اکانت خصوصی را ملاحظه کنید. ولی تصاویر و ویدئوهایی که پست کرده، برای ما اکران داده نمی شود.

اکانت اینستاگرام

اکانت خصوصی اینستاگرام

آموزش خصوصی کردن پیج اینستاگرام
پیش از آنکه بخواهیم آموزش خود را آغاز کنیم، باید توجه داشته باشید که پرایوت کردن اکانت اینستاگرام، صرفا و صرفا از طریق ورژن‌های موبایل اینستاگرام (یعنی اندروید و iOS) ممکن میباشد و با کامپیوتر نمی‌توان این فعالیت را انجام داد. همینطور دقت داشته باشید که حساب‌های تجاری اینستاگرام (بیزینس پروفایل) قابلیت محرمانه شدن را ندارند.

در ادامه به صورت گام به گام انجام این کار را به شما آموزش خواهیم داد:

گام۱٫ وارد نرم افزار اینستاگرام گردید و پروفایل شخصی خود شوید. آنگاه روی ۳ خط بالای صفحه، طبق تصویر زیر کلیک فرمایید.

اکانت اینستاگرام

گام ۲٫ وارد قسمت پیکربندی یا این که به عبارتی Setting گردید.

اکانت اینستاگرام

قدم ۳٫ پس از داخل شدن به تنظیمات، روی آیتم Privacy یا این که به عبارتی «حریم خصوصی» کلیک فرمائید.

اکانت اینستاگرام

قدم ۴٫ پس از آمدن به قسمت حریم خصوصی روی آیتم Account Privacy یا این که خط مشی اکانت (در صورتی‌که اینستاگرامتان فارسی میباشد) کلیک فرمائید.

اکانت اینستاگرام

قدم ۵٫ در تصویر زیر میبینید که برای قفل کردن یا این که محرمانه کردن حساب اینستاگرام بایستی دکمه اکانت خصوصی یا این که Private Account را روشن نمایید.

اکانت اینستاگرام

پس از این‌که‌این دکمه را روشن کردید، اینستاگرام از شما می پرسد که به اکانت خصوصی تغییر می‌دهید؟ که بایستی آیتم پذیرش یا این که OK را بزنید.

اکانت اینستاگرام

الان اکانت شما محرمانه میباشد و اشخاص برای این‌که پست‌های شما‌را ببینند باید به شما درخواست دوستی بدهند. تا شما درخواست دوستی را پذیرش نکنید، آن کاربر پست‌های شما‌را نمی‌بیند.

شکستن قفل حساب دیگران امکان پذیر میباشد یا این که خیر؟

در پاسخ باید بگوییم که بهترین راه برای چنین کاری، فالو کردن آن حساب میباشد.

ولی در حالتی‌که دوست ندارید آن حساب را فالو فرمایید، بدانید که در حال حاضر، تعدادی‌وب سایت مختلف برای مشاهده و حتی دانلود پست حساب‌های پرایوت وجود دارند. البته ما همگی آن‌ها‌را ارزیابی کردیم و متوجه شدیم که کل آن ها با مقصود سو استفاده از شما درست شده‌اند. این یعنی حتی در صورتی‌که بتوانند عکس‌ها و تصاویر حساب‌های محرمانه را برای شما نمایش دهند، در عوض آن از شما چیزی می خواهند. به عنوان مثالً دانلود یک نرم‌افزار یا این که دادن یک پست الکترونیک یا این که حتی سواستفاده‌های بیشتر.

ما که دوست نداشتیم در دام اینگونه وبسایت‌هایی بیافتیم. ولی در‌حالتی که شما دوست دارید این طریق را امتحان فرمایید، به طور کاملً مختار میباشید.

حرف آخر

در این مقاله دیدیم که چطور می‌توان یک اکانت اینستاگرام را خصوصی کرد و سعی کردیم به همه جوانب آن نگاه کنیم. ولی شاید همچنان سوالی برای شما بی‌جواب باقی مانده باشد. در این صورت، سوال یا این که مشکلتان را از طریق قسمت نظرات با ما بیان کنید.

امیدواریم که این مقاله به شمادر محرمانه کردن اکانت اینستاگرام کمک کرده باشد.

شما می توانید با کلیک بر روی همین لینک از دیگر خدمات بهره ببرید

5 1 vote
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments