مشاوره تبلیغاتی

نیاز به مشاوره تبلیغاتی برای صاحبین کسب و کار

انتخابی مسیر درست برای رسیدن به هدف:

هدف مشخص است، اما مسیر مشخص نیست! مشاوره کمک می کند با مسیر رسیدن به هدف آشنا شوید. مشاوره تبلیغاتی یعنی ایجاد رویکردی مناسب با فرهنگ و لحن برند در تولید محتوای تبلیغاتی و اکران آن در رسانه های درست. ما در این مسیر کنار شما هستیم تا برنامه ای درست را برای شروع تبلیغات تدوین کنیم. محتوایی متناسب با صدا و جنس برند بسازیم و آن را در رسانه هایی که مخاطبین بالقوه برند حضور دارند اکران نماییم. در این مسیر در بحث بازاریابی (Marketing) هم با مشاورین حرفه ای کانون تبلیغات نوین ارتباطات همراه خواهید بود.

مشاوره تبلیغاتی

پلن های خدمات تخصصی طراحی سایت

تبلیغات هدفمند و با برنامه، نیازمند استفاده از تجارب بالا در این زمینه است. هر برند نیازمند حضور یک مشاور تبلیغاتی با تجربه و حرفه ای در کنار خود است تا هم بتواند بهترین مسیر را برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی مشخص کند، و هم بتواند رویکرد و صدای برند را به بهترین شکل به گوش مخاطبان برساند. در این راستا کانون تبلیغاتی نوین ارتباطات مشاور و همیار شما در مسیر برندینگ خواهد بود.

بازاریابی اصل قبل از فروش است. شما برای فروش نیاز به بازاریابی موثر دارید و انجام چنین بازاریابی ای نیازمند حضور یک تیم یا فرد قوی در زمینه ی بازاریابی یا مارکتینگ است. مشاوره در زمینه ی بازاریابی و مارکتینگ به منظور کمک به برندها برای شناسایی بازار هدف و رسانه های هدف است. در این مسیر تیم کانون تبلیغات نوین ارتباطات همیار و مشاور شما برای رسیدن به هدف خواهد بود.

ساخت یک برند و انتقال معنا و نام آن در ذهن مخاطب کار ساده ای نیست. اینکار با برنامه ریزی های متعدد در بازاریابی و تبلیغات صورت می گیرد. برای اینکه بتوانید برنامه ای ایده آل برای برند سازی خود داشته باشید می توانید از یک تیم مشاوره در زمینه ی برندینگ استفاده کنید. در همین راستا تیم کانون تبلیغات نوین ارتلاطات همیار و مشاور شما در برندینگ شما خواهد بود.

اگر هدف شما پیدا کردن راه حل های جدید برای رسیدن به حداکثر نتیجه است. ما با مشاوره تبلیغاتی در کنار شماییم.

ما به همراه مشاوران خود که متخصص در حوزه های صنعت، کسب و کار، بازاریابی و برندسازی و دیجیتال مارکتینگ هستند، در کنار شرکت ها و مدیران هستیم تا مشکلاتی که در داخل این مجموعه ها قابل حل نیست را بازنگری کنیم و فرصت ها را شناسایی کنیم.

چرا مشاوره تبلیغاتی با نوین ارتباطات؟

کانون تبلیغاتی نوین ارتباطات مجموعه ای است که از مهندسین متخصص، هنرمندانی خلاق در تبلیغات و بازاریابانی متعهد در یک مجموعه بهره می برد.

این اجماع که با تحلیل لحظه ای و مستمر وضعیت بازار همراه است، به ما این توان را داده تا بتوانیم بهترین پیشنهادهای اجرایی را برای رفع مشکلات شرکت ها فراهم آوریم.

دنیای امروز دنیای تک بعدی نیست. دیگر نمی توان صرفا با داشتن تخصص و یا یک رابطه خوب کاری، به راه اندازی کسب و کار فکر کرد؛ زیرا رقابت بسیار گسترده است و برد با کسانی است که نیاز ها را زودتر شناسایی می کنند و بر اساس آن محصولات و خدمات را ارائه می دهند.

امروزه ما به ترکیبی از تخصص ها در کنار هم احتیاج داریم تا بتوانیم یک شخص، مجموعه، شرکت و یا هلدینگ را در این رقابت سنگین به موفقیت برسانیم. هرچه این تخصص ها گسترده تر و عمیق تر باشند طبیعتا “توسعه” کامل تر اتفاق می افتد و بازدهی مجموعه ها بالاتر می رود.

خدمات ما در بخش مشاوره تبلیغاتی نوین ارتباطات:

 • مطالعه و تحلیل بازار
 • شناسایی رقبا و سهم بازار
 • برنامه ریزی هدفمند و قابل اجرا
 • انتخاب استراتژی مناسب
 • ارزیابی بودجه مورد نیاز
 • انتخاب مدیوم تبلیغاتی (تبلیغات کاغذی، دیجتال، تلویزیونی و …)
 • نظارت بر اجرای کمپین ها
 • اعتبار سنجی

ما در نوین ارتباطات با توان مطالعاتی، تحقیقاتی و تحلیلی در حوزه های کسب و کار، قوانین و قرارداد ها، هنر، مارکتینگ و مهندسی شرایطی را فراهم کرده ایم که مشتریانمان را به بهره مندی از مطالعه بازاری دقیق و هوشمند رهنمود سازیم.

امروزه سوال بسیاری از کسب و کارها این است که

 • آیا به مشاوره تبلیغاتی نیاز داریم؟
 • چرا باید تبلیغات کنیم؟ و یا چگونه این کار را انجام دهیم؟
 • اصلا می توان تاثیرگذاری تبلیغات را اندازه گیری کرد؟
 • کسب و کار ما هم به تبلیغات احتیاج دارد؟ از کدام نوع؟
 • برنامه های جدید بازاریابی برای کسب و کار سنتی ما نیز احتیاج است؟
 • آیا ما و مجموعه مان از برنامه رقابتی ما برای عرضه محصول و یا خدماتمان آگاه هستند؟
 • چرا تا اکنون از بیزنس پلن استفاده نکرده ایم؟ بیزنس پلن چگونه کار را برای ما مقرون به صرفه می کند؟
 • آیا بازاریابی دیجیتال در فضای مجازی (دیجیتال مارکتینگ) احتیاج است یا فقط برای نمایش است؟
 • مطالعه بازار و بررسی رقبا به شیوه سنتی انجام می شود، چرا باید به شیوه های جدید اعتماد کرد؟

بازاریابی و تبلیغات شیوه های بسیاری دارد که مشتری مداری (مثال: باشگاه مشتریان) متفاوت و به روز یکی از شیوه های آن است. پس هم به صورت سنتی و هم مدرن می توان از تبلیغات بهره کافی را برد. امروزه حتی برای افراد (پرسونال برندینگ) نیز تبلیغات انجام می شود؛ وقتی آنها، مخاطب یا مشتری ای دارند.

*این نکته نیز قابل ذکر است که وقتی یک کسب و کار برای فروش به مشکل برخورد می کند، اصلاح وضعیت زمان بر خواهد بود که خطر از دست رفتن مشتری فعلی بالا می رود و زمان آزمون خطا کردن در آن نیز وجود ندارد. پیشنهاد ما برای کسب و کار های سنتی این است که بهتر است که برای ماندگاری خود قبل از اینکه مشکل ها جدی شوند به مشاور رجوع کنند.

در دنیای امروز تغییرات با سرعت اتفاق می افتند به همین خاطر برای همگام ماندن با تغییرات احتیاج به تغییر در نگرش بازاریابی به صورت پویاست.

بعضی کسب و کارها به استراتژی های نوینی احتیاج دارند تا بازارشان را گسترش دهند و یا پیشرفت چشمگیری داشته باشند. این کسب و کارها برای ما نیز در اولویت قرار دارند زیرا این خواستشان باعث ایجاد افزایش درآمد و ارزش آفرینی بیشتر می شود و نتیجه آن نیز رونق اقتصاد خواهد بود.

بعضی ها احتیاج دارند نتیجه را بدانند و بعد اقدام کنند،

و تبلیغات به نظرشان تاثیر گذاری قابل اندازه گیری ای ندارد،

پس آن را اصولی انجام نمی دهند.

خبر خوب اینجاست که تبلیغات و بازاریابی، کاملا قابل اندازه گیری و تحلیل است که آن را سنجش اثربخشی می نامند.

در واقع این سنجش نشان دهنده آن است که برنامه ریزی، استراتژی و شیوه فروش محصول و یا خدمات تا چه میزانی اثربخش بوده و آیا بازار را تحت تاثیر قرار داده است یا خیر.

اما همه احتیاج به انواع تبلیغات ندارند. هر کسب و کاری به تناسب مخاطب هدف خود، محیط و بستر تبلیغاتی ای را انتخاب می کند. (برای نانوایی محلمان به تبلیغ تلویزیونی احتیاج نداریم و تبلیغات محلی و شیوه های وفادار کردن مشتری بیشترین پاسخ مثبت را برای آن نانوایی خواهد گرفت!)

حتی شرکت های بسیار بزرگ صنعت ساختمان نیازی به تبلیغ ATL ندارند. مشتریان ایشان تشکیل شده از قشر مشخصی از جامعه اند که راه های مناسب تری برای دستیابی به این قشر هدف وجود دارد که از دقت بیشتری برخوردارند. به جز این که این شرکت ها بخواهند وارد صنایع زیرساختی در صنعت ساختمان شوند که نیازمند تاثیری متفاوت در اذهان هستند و به شناخت دقیقی از جامعه، بازار، دانش برندینگ و سایر علوم احتیاج دارند. در این صورت می توان یک استراتژی دقیق و مهندسی شده را پیاده کرد و در نهایت از تبلیغات گسترده تر و حتی در بستر تلویزیونی استفاده کرد.

اما این شرکت ها نیاز های بازاریابی جدی تری دارند، حجم مسئولیت در قبال پیام ها و وعده های برند نیز بسیار بیشتر است.

 • مسئولیت صحت انجام کارها و بدون کوچکترین خطا
 • پاسخ دهی مناسب در مقابل خدمات و کالا
 • ایجاد حس امنیت خاطر از خرید
 • ایجاد فضای مناسب برای کارکنان
 • پیش رو بودن در علم
 • کارآفرینی
 • استفاده از تکنولوژی های روز دنیا
 • و …

در عین حال رقابت برای گرفتن کار بین این شرکت ها بسیار گسترده است. این امر سبب کاهش توجه به بازاریابی اصولی می شود، این نقطه ای است که باید افراد و مجموعه های متخصص را برای جلوگیری از اشتباهات خود به کار گیرند.

 

اعتبار برند

افزایش اعتبار نزد مشتریان و جامعه تاثیرگذار، به وسیله ارتباط موثر و آسان مخاطب هدف با برند ساختمانی میسر می شود.

سرمایه گذاران و خریداران محصولات و خدمات ما محدود هستند و گزینه های زیادی برای انتخاب دارند.

کسب اعتباری که تضمین سود آوری و ایجاد ارزش باشد تا خریدار راغب به خرید شود امری ساده نیست.

این اعتبار از طریق جایگاه سازی و برندینگ، شفافیت و سهولت دسترسی به اطلاعات برند می تواند صورت پذیرد.

لازم است یادآوری کنیم، اشخاص و شرکت ها حتی اگر تبلیغات و برندینگ خود را به صورت تخصصی انجام ندهند، همیشه در حال ساخت جایگاهی در ذهن مخاطب هستند.

 

ما در نوین ارتباطات

ما در کانون تبلیغاتی نوین ارتباطات معتقدیم که در تمام مراحل بازاریابی و تبلیغات، نیاز بازار و مشتری است که راهنمای ما خواهد بود، زیرا در دراز مدت باعث افزایش رضایت مندی مشتری و رسیدن به اهداف بلند مدت می شود.

در نهایت تبلیغات و بازاریابی برای جذب مشتری انجام می شود؛ مشتری باید بتواند شما را خوب ببیند و تحلیل درستی از شما به دست آورد تا بتواند انتخاب خود را مطمئن تر انجام دهد. مشتری در هنگام نیاز حتما به دنبال خدمات شما خواهد گشت و بهتر است شما به اشکال مختلف در دسترس وی باشید که شما را جزو گزینه های انتخابی خود داشته باشد. بهتر است که تصویری متناسب از شما ببیند و حتی بهتر اگر فکر کند که محصول یا خدمات شما او را ارتقا خواهد داد؛ اینجاست که تبلیغات و بازاریابی معنا می یابد.

برای انتخاب مسیر درست، ما با مشاوره تبلیغاتی همراه شما هستیم.