هزینه ی طراحی سایت شرکتی

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

یکی از اقدامات مهم شرکت ها و صاحبین کسب و کار داشتن سایت شرکتی میباشد که اولین قدم میتواند هزینه ی طراحی سایت شرکتی باشد.

در دنیای دیجیتال امروز یکی از پایه های مهم شرکت ها داشتن سایت شرکتی میباشد.

در این مقاله ما در مورد هزینه ی طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت شرکتی صحبت میکنیم لذا اگر صاحب کسب و کار هستید و نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید حتما تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی
هزینه ی طراحی سایت شرکتی

هزینه ی طراحی سایت شرکتی:

.

با رشد روز افزون در دنیای آنلاین کسب و کارهای گوناگون صاحبین کسب و کار علاوه براینکه در فضای فیزیکی و سنتی فعالیت خود را انجام می‌دهند در دنیای آنلاین هم فعالیت کاری مجازی خود را ادامه می‌دهند. از این طریق به رشد و توسعه کسب و کارشان کمک شایانی خواهند کرد.نه تنها در معرفی مجموعه خود بلکه برای معرفی خدمات خود و همچنین بازار کاری فراتر از منطقه خود.

طراحی سایت به یک امر واجب در زمینه های فعالیت شرکت ها تبدیل شده است از این رو برای صاحبین کسب و کار هزینه ی طراحی سایت شرکتی اهمیت پیدا میکند.

کانون تبلیغات نوین ارتباطات با ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی تصمیم دارد با تیم جوان و خلاق خود بهترین و جذاب ترین سایت های شرکتی را برای صاحبین کسب و کار طراحی کند.

روزانه به تعداد افراد در دنیای مجازی اضافه می‌گردد. افراد برای کسب اطلاعات در مورد شرکت قبل از آنکه به سراغ یک شرکتی در فضای فیزیکی بروند ابتدا در موتورهای جستجو آن را جستجو می‌کنند. چندین پیشنهاد از طرف موتورهای جستجو مواجه می‌شوند و اگر افراد برای اولین بار با برند شما آشنا می‌شوند یک تصویر ایده آل از کسب و کارتان نبیند مطمئنا جذب کارتان نخواهند شد و این چنین بیشتر مشتریان خود در فضای وب از دست خواهید داد. از این رو باید برای جذب مخاطبان بیشتر در فضای آنلاین طراحی سایت شرکتی خود را جذاب و کاربرپسند انجام دهید.طراحی سایت شرکتی نمایانگر برند مجازی شما خواهد بود.

همانطور که در بالا توضیح داده شد افراد بسیاری قبل از اینکه بصورت مستقیم در فضای فیزکی با کسب و کاری صحبت کنند در فضای آنلاین یک شرکت را پیدا می‌کنند و آنرا کامل و دقیق بررسی می‌کنند و سپس با آن شرکت تماس برقرار خواهند کرد ولی هزینه ی طراحی سایت شرکتی معمولا برای صاحبین کسب و کار سوال میشود که چه میزان برای طراحی سایت شرکتی مناسب میباشد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی از چه سیستم مدیریت محتوایی باید استفاده کرد ؟

با بوجود آمدن سیستم مدیریت محتواهای گوناگون صاحبین کسب وکار به راحتی می‌توانند محتواهای داخل سایت خود را مدیریت کنند. سیستم مدیریت محتواها شامل وردپرس، جوملا، دروپال،..  می‌شود.

اما محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا که در ایران و اکثر کشورهای اروپایی استفاده می‌شود وردپرس است. این سیستم مدیریت محتوا ویژگی های منحصربه فردی مانند موارد زیر را شامل می‌شوند:

 • پلتفرم انعطاف پذیر
 • متن باز یا اپن سورس
 • پوسته و قالب های متنوع
 • بروز رسانی خودکار
 • دارای توسعه دهنده‌های زیاد
 • دسترسی سریع و آسان به نصب نرم افزار

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

در ادامه هزینه ی طراحی سایت شرکتی چگونه با طراحی سایت شرکتی در بین مخاطبان حرفه ای دیده می شوید؟

.

همانطور که شما در شبکه های اجتماعی فعالیت دارید باید توجه داشته باشید که تمام هزینه و وقت خود را برای یک پلتفرم نگذارید چرا که حرفه ای نمیباشد.

در اصل بیزنس شما میبایست توجه خود را به بیشتر پلتفرم ها داشته باشد تا بتوانید مخاطبان هر پلتفرم اجتماعی را به خود جذب کنید.

هر کسب و کار شرکتی با توجه به امکانات و نیازهای که دارد باید طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی خود را انجام دهد اما باید کاملا جذاب و حرفه‌ی صورت بگیرد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

ویژگی های طراحی سایت شرکتی:

.

هر طراحی سایت شرکتی به جز هزینه ی طراحی سایت شرکتی نیاز به یک سری ویژگی های خاص و مناسب دارد که با در کنار هم قرار دادن این موارد میتوانیم یک سایت مناسب و قابل رشد داشته باشیم.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله ویژگی های یک سایت خوب مراجعه کنید.

و اما یکسری ویژگی ها مخصوص  طراحی سایت شرکتی می‌گردد:

۱.طراحی صفحات اختصاصی

برای معرفی محصولات یا خدمات هر شرکت باید صفحاتی متناسب با همان خدمت یا محصول پیاده سازی گردد. از این طریق می توانید مخاطبان بسیار جذب کنیم و این یعنی یک قدم به هدفتان نزدیکتر خواهید شد.

۲. طراحی صفحات تماس با ما

در طراحی سایت مهم ترین بخش برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبان همین صفحه تماس با ما است. اما در طراحی صفحات تماس با ما باید یکسری ظرافت ها را به خرج دهید تا درصد بالای از مخاطبان با شما ارتباط برقرار کنند. مانند: نوع چیدمان آن در صفحات

تماس با ما در سایت های شرکتی بسیار با اهمیت است. چنین کاری نیاز به مهارت، خلاقیت و تجربه دارد.

۳. شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از راه‌های جذب مخاطب برای وب سایت‌ها است اما این فعالیت‌ها باید براساس یکسری اصول پیاده سازی شوند. بدین طریق که سیستم‌های اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی در سایت‌ها به خوبی ایجاد گردد تا مطالب و پست‌های جذاب در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

۴. روانشناسی رنگ‌ها و جذابیت‌های بصری

برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای آنلاین نیازمند دانش روانشناسی رنگ‌ها به گونه ای که هر رنگی که برای هر المان استفاده می شود باید مطابق با نیاز مخاطبان باشد. تمام این روش‌ها که پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبان هست، تا بتوانیم یک برند عالی در ذهنشان ثبت کنیم.

برای درک بهتر روانشناسی رنگ ها میتوانید به مقالات مرتبط مراجعه کنید.

۵.اشتراک گذاری ویدئو

داشتن ویدئو برای معرفی میتواند خیلی مناسب باشد چرا که ارتباط عمیق تری میتوان با کاربر برقرار نمود.

۶. ساخت فرم‌های اختصاصی

امکان ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز مشتریان باید پیاده سازی و اجرا شوند. این فرم‌‌ها شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی،.. می‌شوند.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

در ادامه هزینه ی طراحی سایت شرکتی تعریف سایت شرکتی:

.

سایت شرکتی به سایتی گفته می‌شود که شرکت‎ها از طریق آن می‌توانند به معرفی محصولات و خدمات خود  به صورت آنلاین و به‌روز اقدام کنند و همچنین اطلاعاتی مثل رزومه فعالیت‌ها، نمونه کارها و نحوه برقراری تماس و غیره در این سایت‌ها قرار داده می‌شود. در دنیای امروز برخورداری از یک سایت شرکتی، امر بسیار مهمی برای صاحبان کسب و کار است چرا که به واسطه آن می‌توانند رابطه مستقیم و بی‌واسطه با مشتریان خود برقرار کرده و از رقبای خود سبقت بگیرند؛ به نوعی سایت شرکتی یکی از بهترین روش‌های رقابت بین انواع  کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

هدف طراحی سایت شرکتی:

.

سایت‌های شرکتی عمدتاً جنبه‌ی تبلیغاتی داشته و با هدف معرفی محصولات و خدمات و همچنین ارائه نمونه کارهای یک شرکت یا مؤسسه در فضای مجازی طراحی می‌شوند. داشتن یک سایت شرکتی حرفه‌ای باعث افزایش اعتبار شرکت شما شده  و با اطمینان دادن به کاربران و جلب اعتماد آن‌ها به افزایش فروش شما کمک شایانی می‌کند و شما با سایت شرکت خود به کاربران نشان می‌دهید که از لحاظ حرفه‌ای در چه سطحی قرار دارید و همچنین در بحث برندینک شرکت میتواند مفید باشد و گسترش آن.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

اهمیت استفاده از سایت شرکتی:

.

در حال حاضر عدم طراحی سایت برای کسب و کارها به منزله بی‌هویت بودن آن است. پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و از سوی دیگر روند رو به رشد استفاده مردم از اینترنت دو عامل مهمی هستند که مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها را به داشتن یک سایت شرکتی به منظور تبلیغ و معرفی خدمات و برند خود ترغیب کرده است. به طوری که به عنوان یک افدام ضروری برای شرکت‌ها محسوب می‌شود.

همانطور که می‌دانید تعداد کاربران اینترنتی روز به روز در حال افزایش است به طوری که آن‌ها برای کسب اطلاعات در مورد هر نوع محصول یا خدماتی و یا حتی خرید آن، پیش از هر کاری به سراغ موتورهای جستجو می‌روند و اگر کاربران نا آشنا با برند شما در وهله اول با یک چهره نامطلوب و ناخوشایند از شرکت شما مواجه شوند، به طور حتم جذب کسب و کار شما نشده و نهایتاً اکثر مشتریان خود را از دست خواهید داد، پس باید سایت خود را به‌گونه‌ای طراحی کنید که علاوه بر گوگل، مورد پسند کاربران نیز قرار بگیرد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

تأثیر طراحی سایت شرکتی  در برندسازی آنلاین:

.

راهکارها و ترفندهایی که شرکت‌ها به کار می‌گیرند تا برند خود را از طریق دیجیتال مارکتینگ به کاربران معرفی کنند و در معرض نمایش قرار دهند، برندسازی آنلاین می‌گوییم. از آنجایی که بازدید اولیه کاربران از سایت شما، تصویری است که در ذهن آن‌ها حک می‌شود بنابراین واضح است که اگر در اولین بازدید از سایت شما، یک سایت پویا و اصولی را ببینند، تصویر خوبی از برند شما در ذهن کاربران ماندگار خواهد شد.

طراحی یک سایت حرفه‌ای، منحصربه فرد و جذاب با رعایت اصول طراحی سایت و سئو و دیجیتال مارکتینگ، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین گام در برندسازی آنلاین شرکت شما می‌باشد تا حدی که می‌توان گفت موفقیت در برندسازی آنلاین یک شرکت، فقط به طراحی حرفه‌ای و خلاقیت سایت بستگی دارد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

ویژگی‌های سایت شرکتی:

.

برای طراحی سایت شرکتی باید مجموعه‌ای از امکانات زیرساختی و بصری را به شکلی هماهنگ و مناسب با نیازهای یک سایت شرکتی در کنار یکدیگر قرار دهیم، به طوری که سایت، قابلیت توسعه و نمایش صحیح در انواع دستگاه‌ها مانند موبایل، تبلت و غیره را داشته باشد و با سرعت بالایی بارگذاری شود؛ همچنین در نتایج اولیه گوگل نمایش داده شود.

 • منوهای اصلی
 • سئو و بهینه‌سازی
 • واکنش‌گرا بودن
 • طراحی گرافیک اصولی
 • لینک به شبکه‌های اجتماعی

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

منوهای اصلی:

.

منو اصلی سایت شرکتی شامل 6 صفحه اصلی می‌باشد که اصولاً باید در همه سایت‌های شرکتی وجود داشته باشد که در زیر به طور مختصر هر یک از آن‌‌ها را توضیح می‌دهیم.

صفحه نخست:

صفحه نخست، اولین صفحه‌ای است که کاربر مشاهده می‌کند بنابراین با قرار دادن لوگو شرکت، بهترین نمونه کارها، اطلاعات تماس و تصاویری از شرکت در این صفحه می‌توانیم در یک نگاه، معرفی کلی از شرکت ارائه دهیم.

صفحه نمونه کارها:

در این بخش نمونه کارهای شرکت طبق یک دسته‌بندی منظم و سلسله مراتبی وجود دارند که با استفاده از این صفحه و طی حداکثر 3 کلیک می‌توان به جزئیات بیشتر هر یک از نمونه کارها دسترسی پیدا کرد.

صفحه تماس با ما:

طراحی صفحه تماس باید به شکلی انجام شود که کاربر به راحتی و در کمترین زمان ممکن، قادر به برقراری ارتباط با شما باشد. در این صفحه تمامی راه‌های ارتباطی با شرکت قرار داده می‌شود که این راه‌های ارتباطی می‌تواند شامل شماره‌های تماس، آدرس و کروکی شرکت، زمان پاسخگویی به تماس‌ها و حضور در شرکت باشد.

صفحه درباره ما:

این صفحه حاوی اطلاعات و توضیحاتی درباره شرکت یا سازمان مثل رزومه، نوع فعالیت، موفقیت‌های سابق و اهداف و برنامه‌‌های آن می‌باشد. علاوه‌ بر این می‌توان در بخشی دیگر از همین صفحه، اعضای شرکت را بر اساس رتبه‌هایی که در شرکت دارند، دسته‌بندی کرده و تصاویر اعضا را نیز در این صفحه قرار داد.

صفحه گالری تصاویر:

در صفحه گالری تصاویر می‌توان تصاویر مربوط به انواع مجوزها و یا تصاویر محصولات و خدمات شرکت و غیره را قرار داد.

صفحه اخبار:

این صفحه شامل اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به شرکت و خدمات و فعالیت‌های آن‌ها است.

صفحه مقالات:

در این صفحه می‌توانیم انواع مقالات مرتبط با نوع فعالیت‌های سازمان را طبق دسته‌بندی مشخص و اصولی قرار دهیم.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

هزینه ی طراحی سایت شرکتی
سئو سایت

سئو و بهینه‌سازی سایت:

یکی از راه‌های بدون هزینه برای رقابت با سایر شرکت‌ها، رعایت قوانین سئو می‌باشد تا از این طریق سایت شما بتواند در موتورهای جستجو رتبه پایین‌تری را کسب کرده و جزء نتایج اولیه آن‌ها نمایش داده شود.

فرایند سئو بسیار تخصصی میباشد برای درک بهتر این مورد میتوانید به مقاله بهترین روش انجام سئو مراجعه کنید.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

واکنش‌گرا بودن(responsive):

به روشی که در آن سایت خود را با اندازه و ابعاد صفحه نمایش دستگاه کاربر مثل انواع مانیتورها، لپتاپ، انواع گوشی‌های موبایل و غیره تطبیق داده و بر اساس آن نمایش داده می‌شود؛ به طوری که در صورت کوچک بودن صفحه نمایش، بدون زوم کردن و اسکرول راست و چپ به راحتی قابل مشاهده است.

برای مطالعه بیشتر در مورد ریسپانوسیو میتوانید به مقاله ریسپانسیو بودن در طراحی سایت مراجعه کنید.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

طراحی گرافیکی اصولی:

گرافیک سایت تأثیر بسزایی در افزایش تعامل کاربر با سایت شما را دارد، پس در طراحی گرافیکی سایت باید دقت زیادی داشته باشید تا سایت شما رنگبندی و  فونت مناسبی داشته و کاربر به محض ورود به سایت، از طراحی آن متوجه نوع فعالیت شرکت شما بشود. طراحی گرافیک سایت شامل 2 بخش UX و UI می‌باشد که UX به معنای تجربه کاربر بوده و به کاربرکمک می‌کند تا راحت‌تر، زمینه فعالیت‌های شما را تشخیص دهد و UI به معنای رابط کاربری می‌باشد و کار آن پیاده سازی طراحی UX می‌باشد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

لینک به شبکه‌های اجتماعی:

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی باعث افزایش تعامل شما با کاربران شده و تأثیر مثبتی در کسب و کار شما خواهد داشت، بنابراین بهتر است لینک مربوط به شبکه‌های اجتماعی شرکت خود را در سایت خود و در بخش “درباره ما” قرار دهید.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

مزایای داشتن یک سایت شرکتی:

.

امروزه با توجه به کارکرد گسترده‌تر فضای اینترنت در کارهای روزمره زندگی، دسترسی ساده و سریع عموم افراد به اینترنت و افزایش سرعت آن نسبت به گذشته و همچنین افزایش بیش از پیش گوشی‌های موبایل هوشمند با ارائه بسته‌های متنوع اینترنت از سوی اپراتورها، به راحتی می‌توان از این شرایط و امکانات به وجود آمده در جهت پیشبرد اهداف کسب و کارها استفاده کرد.

به عینه شاهدیم که اکثریت افراد برای یافتن نیازهای کالایی و خدماتی خود از فضای اینترنت کمک می‌گیرند. به این صورت که شاید اغلب برای یافتن کالا یا خدمتی، با یک جستجوی ساده در اینترنت و در موتورهای جستجویی مانند گوگل، به دنبال کسب اطلاعات، مشخصات و محدوده قیمتی محصول یا خدمت مورد نظر هستیم.

پس امروزه داشتن یک سایت شرکتی برای تمام کسب و کارها و برندها یک نیاز ضروری است؛ که به کمک این سایت به معرفی برند و کسب و کار خود پرداخته و خود را در معرض دیده شدن و شناخته شدن قرار دهند. همچنین، محصولات، خدمات و نمونه کارهای خود را معرفی کرده و با مخاطبان و مشتریان به تبادل نظر بپردازند.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

اما داشتن یک سایت شرکتی دارای مزایای بسیاری است که به چند مورد مهم اشاره می‌کنیم:

 • کاهش هزینه‌های تبلیغاتی
 • سایت شرکتی، مادام‌العمر و همیشگی است
 • دسترسی 24 ساعته و همیشگی
 • ایجاد ارتباط با مخاطبان و مشتریان در جهت شناخت نیازهای آنان
 • جلب اعتماد مشتریان
 • قابلیت دسترسی ساده برای کاربران
 • افزایش اعتبار برند
 • بازاریابی و تبلیغات برای محصولات و خدمات شرکت

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی:

.

سایت شرکتی با سایت فروشگاهی متفاوت است و اصولاً در سایت شرکتی فروشی اتفاق نمی‌افتد. اما در این سایت می‌توان با کم‌ترین هزینه نسبت به انواع تبلیغات چاپی و غیر چاپی قراردادی، کسب و کار خود را معرفی کرده و بیشتر دیده و شناخته شد. در بخش «درباره ما» تاریخچه و رزومه کاری خود را بیان می‌کنیم. همچنین در این سایت محصولات و خدمات خود را معرفی کرده و ویژگی‌های آن‌ها را بیان می‌کنیم، که این تبلیغات نیز با کم‌ترین هزینه اتفاق می‌افتد؛ چرا که هزینه راه‌اندازی و نگه‌داری یک سایت، بسیار کم‌تر از سایر انواع تبلیغات قراردادی است.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی مادام العمر و همیشگی است:

.

سایت شرکتی بر خلاف سایر انواع تبلیغات قراردادی، مادام‌العمر و همیشگی است؛ چرا که در سایر انواع تبلیغات، براساس قرارداد و با توجه به مبلغ قرارداد، یک محدودیت زمانی برای تبلیغات وجود خواهد داشت که در سایت شرکتی خودمان، این محدودیت زمانی وجود ندارد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

دسترسی 24 ساعته و همیشگی:

.

با داشتن یک سایت شرکتی، به دلیل دسترسی عموم مردم جهان به فضای اینترنت، عملاً همیشه و 24 ساعته در دسترس عموم قرار داریم. به این صورت که کسب و کار ما برای شناخته شدن و معرفی محصولات و خدمات، به یک زمان و یا مکان فیزیکی خاصی محدود نبوده و به لطف وجود قوانین کسب و کارهای اینترنتی مانند «نماد اعتماد الکترونیکی» و نیز شرکت‌های بزرگ پست و حمل ونقل، با اطمینان و به راحتی می‌توان به محصولات و خدمات مورد نظر دست یافت.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

ایجاد ارتباط با مخاطبان و مشتریان در جهت شناخت نیازهای آنها:

.

از دیگر مزایای داشتن یک سایت شرکتی، ایجاد ارتباط با مخاطبان و مشتریان در جهت شناخت نیازهای آنان است. برای این کار می‌توان با ایجاد قسمت «تماس با ما» و همچنین بخش «نظرات» و «پرسش و پاسخ» در مورد محصولات و خدمات، از نیازهای مخاطبان مطلع شده و جهت رفع نیاز و پاسخ به آن‌ها، با ارائه محصولات و خدمات بهتر و جدیدتر تلاش کرد؛ که این امر در افزایش نرخ تبدیل و فروش بسیار مؤثر است.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

جلب اعتماد مشتریان:

.

قطعاً کسب اعتماد مخاطبان و مشتریان، مهم‌ترین عامل در موفقیت کسب و کارها است. داشتن یک سایت شرکتی قوی با طراحی حرفه‌ای و زیبا می‌تواند در جلب اعتماد مشتریان، بسیار مؤثر باشد. همچنین باید با فعال بودن در بخش «تماس با ما»، «پرسش و پاسخ» و «نظرات»، پاسخگوی مخاطبان بود، چرا که پاسخگویی و احترام به نظر و انتقاد آن‌ها در جلب اعتمادشان تأثیرگذار است. پس از جلب اعتماد، نرخ تبدیل و فروش افزایش یافته و همچنین به اشتراک گذاری محتواهای موجود سایت در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی، بسیار محتمل خواهد بود؛ که این امر نیز، در شناخت برند و افزایش مشتری تأثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

قابلیت دسترسی ساده برای کاربران:

.

امروزه برای تبلیغ کسب و کار و همچنین معرفی محصولات و خدمات، داشتن یک سایت شرکتی بزرگترین مزیت است؛ چرا که اغلب افراد، کارهای خود را با گوشی موبایل هوشمند و در بستر اینترنت انجام می‌دهند که با داشتن یک سایت شرکتی خوب، می‌توان امیدوار بود که مخاطبان به آسانی و بدون مراجعه به جای خاصی می‌توانند برند ما را دیده و از محصولات و خدماتمان مطلع شوند. البته در طراحی سایت باید دقت نمود تا سایت ما با گوشی‌های موبایل نیز سازگاری داشته و به صورت کامل نمایش داده شود.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

افزایش اعتبار برند:

.

داشتن یک سایت شرکتی خوب و قوی، علاوه بر شناخته شدن کسب و کار، می‌تواند در افزایش اعتبار برندمان نیز بسیار مؤثر باشد. چرا که داشتن سایت شرکتی نشان‌دهنده این است که کسب و کار ما یک برند مدرن و به روز بوده و روی آن برنامه‌ریزی و کار شده است. البته باید دقت نمود که طراحی سایت و محتواهای آن کاملاً مرتبط با محصولات و خدمات ارائه شده باشد. همچنین باید همواره سایت را به روز نگه داشته و پاسخگوی مشتریان بود.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

بازاریابی و تبلیغات برای محصولات و خدمات شرکت:

.

از دیگر مزایای مهم یک سایت شرکتی، بازاریابی و تبلیغات برای محصولات و خدمات شرکت است. همان‌طور که گفته شد، این کار بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر روش‌های تبلیغی است. اما برای بهره‌برداری هرچه بیشتر از این امکان، باید بر روی سئو سایت کار کرد تا در نتایج موتورهای جستجویی مانند گوگل، در صفحات اول آن‌ها ظاهر شد. برای تحلیل و مانیتورینگ سئو سایت نیز می‌توان از ابزارهایی مانند «گوگل آنالیتیکس» (Google Analytics)، «گوگل کی‌ورد پلنر» (Google Keyword Planner)، Google PageSpeed Insights، و … استفاده کرد تا به نقاط ضعف و قوت سایت پی برد و در جهت رفع و تقویت آن‌ها اقدام کرد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

نکاتی در مورد طراحی یک سایت شرکتی:

.

1– قبل از طراحی سایت شرکتی مورد نظر خود، ابتدا باید با توجه به اهدافی که برای کسب و کارتان در نظر گرفته‌اید، طرح و ایده سایت را طراحی و مشخص کنید.

2- سایت را باید طوری طراحی کرد که کاربر پسند باشد. دسترسی به قسمت‌های مختلف آن برای کاربران به سرعت و سهولت انجام شده و گیج کننده نباشد. دسته بندی محصولات و خدمات به درستی صورت گرفته باشد تا مخاطب خیلی سریع و با چند کلیک به محصول یا خدمت مورد نظرش دست پیدا کند.

3- طراحی سایت باید کاملاً حرفه‌ای انجام شود؛ یعنی تمامی اصول مربوط به طراحی در نظر گرفته شود. زیبایی و جذابیت سایت در وهله اول، بسیار اهمیت دارد؛ چرا که اولین چیزی که نظر مخاطب را به محض ورود به سایت، به خود جلب می‌کند، و قطعاً اعتبار کسب و کار و موجب جلب اعتماد بیشتر مخاطب خواهد شد، طراحی و زیبایی سایت است.

4- اما مهم ترین مورد در سایت شرکتی، توضیح کامل و البته صحیح و درست از کسب و کار خود و همچنین محصولات و خدمات ارائه شده می‌باشد تا مخاطب پس از ورود به سایت شرکت، ما و کسب و کارمان را به درستی شناخته و اطلاعات و مشخصات کامل و درستی از محصولات و خدمات مورد نظرش پیدا کند.

5-محصولات و خدمات باید به صورت کامل شرح داده شده، ویژگی و مشخصات هر کدام به درستی بیان شوند تا اعتبارمان حفظ شده، اعتماد مخاطب جلب شود و تجربه خوبی در ذهن مخاطب باقی بماند؛ چرا که اگر مخاطب خلاف آن را مشاهده کند، احتمالاً اولین و آخرین بار خواهد بود که از سایت ما دیدن خواهد کرد.

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

هزینه ی طراحی سایت شرکتی

سخن پایانی:

.

انواع شرکت‌ها و مؤسسات می‌توانند برای معرفی محصولات و خدمات خود از طراحی سایت شرکتی استفاده کنند که استفاده از این نوع سایت‌ها دارای مزایایی همچون سهولت دسترسی به کاربران، کاهش انواع هزینه‌ها، افزایش اعتبار و افزایش بازار فروش را در بر خواهد داشت.

با توجه به گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در  فضای مجازی، عدم حضور شما و کسب و کارتان در دنیای مجازی منجر به عقب ماندن شما از شرکت‌های رقیب و از دست دادن مشتریانتان و در نتیجه کاهش فروش شما خواهد شد.

قبل از هر چیزی شما برای حضور و فعالیت در دنیای مجازی نیاز به داشتن یک سایت شرکتی ایده‌آل و کاربرپسند دارید که بتوانید اعتماد آن‌ها را نسبت به خود جلب کرده و در کسب و کارتان موفق شوید.

کانون تبلیغات نوین ارتباطات میتواند با هزینه های کم به صاحبین کسب و کار در راه رسیدن به اهدافشان کنار آنها باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ی طراحی سایت شرکتی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشد.

0 0 votes
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments