طراحی سایت

هزینه ی طراحی سایت

یکی از دغدغه های اصلی صاحبین کسب و کار هزینه ی طراحی سایت میباشد که چطور و بر اساس چه مبنایی هزینه های طراحی سایت محاسبه میشود.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بخشی از این موارد آشنا کنیم.

کانون تبلیغات نوین ارتباطات متخصص در طراحی سایت های دندانپزشکی, طراحی سایت پزشکی, طراحی سایت کلینیک های زیبایی و …

هزینه ی طراحی سایت
هزینه ی طراحی سایت

.

هزینه ی طراحی سایت:

.

هزینه طراحی سایت به نوع طراحی سایت, اختصاصی بودن سایت, فناوری استفاده شده برای طراحی سایت و فرایند کاربری کاربر مرتبط میباشد.

و بهتر است قبل از طراحی سایت حتما یک جلسه با تیم طراحی سایت جهت, طراحی مناسب مد نظر کارفرمایان گرامی باشد.

برای اینکه درک بهتری از این موضوع داشته باشید بد نیست که هزینه های زیر را نگاهی بیاندازیم.

هزینه ی طراحی سایت چقدر هزینه دارد:

.
فرض کنیم شما صاحب کسب و کار هستید که در آن محصولات مختلفی را به فروش می‌رسانید. برای مثال طراحی وب سایت محصولات دندانپزشکی.

اگر از هزینه های خرید هاست و همچنین ثبت دامنه را کنار بگذاریم، باید در ابتدا برای شما یک نیازسنجی برگذار شود(جلسه با تیم طراحی و مدیر فروش با کارفرما) تا شرکتی که با آن قرار است همکاری کنید تشخیص دهد که چه پلتفرمی برای بیزنس شما مناسب میباشد.

اگر در جلسه نسبت به نیاز کارفرما و نیاز بازار تشخیص داده شود که شما نیاز به طراحی سایت با برنامه نویسی تخصصی دارید، هزینه طراحی سایت مسملا قیمت بالاتری خواهد داشت. اما اگر مشخص شود که شما نیاز به برنامه نویسی اختصاصی ندارید،هزینه طراحی سایت محصولات دندانپزشکی شما کم هزینه و به صرفه خواهد بود.

بعد از قطعی شدن تصمیم کارفرما برای طراحی سایت، و مطمئن شدن درباره اینکه آیا وردپرس برای شما مناسب تر است یا طراحی سایت اختصاصی، تمام هزینه های جانبی هم مورد بررسی قرار میگیرد.

در صورت انتخاب وردپرس، یادتان باشد که هزینه نگهداری شامل سایتتان نخواهد شد.

اما میباست توجه داشته باشید که حتما مشاوره درست و مناسب از شرکت طراحی سایت دریافت کنید تا به صورت دقیق هزینه طراحی سایت هم برای شما مشخص شود.و اینکه توجه داشته باشید که برخی شرکت ها هزینه طراحی سایت را به صورت تمام شده به مشتریان خود اعلام نمیکنند و در میانه مسیر برای طراحی سایت و تکمیل آن هزینه های بیشتری دریافت میکنند.

 

هزینه ی طراحی سایت های تک صفحه ای:

.
این مدل سایت ها شامل صفحات مختلف نمی‌شود و تمام اطلاعات آن شرکت در همین یک صفحه اصلی خلاصه می‌شود. این مدل طراحی ها هم دارای مزیت است و هم معایب، اما برای خیلی از شرکت ها این طرح مناسب است.
در این نوع سایت ها نیازی نیست شما برای دیدن نمونه کارها یا درباره یا و یا حتی محصولات به صفحه دیگری منتقل شوید، و همه اطلاعات را در یکجا خواهید دید. پس شما سرعت بیشتری به نسبت دیگر سایت ها خواهید داشت. به همین دلیل طراح سایت زمان کمتری روی ساخت این نوع سایت ها می‌گذارند و در نتیجه از نظر قیمت هم ارزان تر از دیگر سایتها میباشد.

هزینه ی طراحی سایت های شرکتی:

.
تعرفه سایت بسته به نیاز ها و امکاناتی که برای سایت میخواهید متغییر است و همچنین به شرکت و یا شخصی که سایت شما را طراحی می کند نیز بستگی دارد که کار را با چه کیفیت و قیمتی تحویل کارفرما خواهد داد.
در نتیجه قیمت یکسان و مشخصی برای تعرفه سایت وردپرسی وجود ندارد و به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره میکنیم:

نوع سایت:

.
تعرفه سایت ووردپرسی بسته به نوع سایت، تیم طراحی و اختصاصی بودن قالب سایت که میخواهید متغییر است. که از انواع سایت ها میتوان به: شخصی، فروشگاهی، شرکتی، تک صفحه ای و … اشاره کرد.

امکانات سایت:

.
شما شاید بخواهید امکاناتی بیشتر از امکانات قالب به وبسایت خود اضافه کنید که بسته به امکاناتی که میخواهید اضافه کنید هزینه قابل تغییر است.

اطلاعات اولیه:

.
همچنین بستگی به حجم محتوایی که میخواهید در سایت خود قرار دهید نیز بستگی دارد که این فاکتور بیشتر برای طراحی سایت های فروشگاهی است که کالاهای خود را وارد سایت کنند.

متخصص در طراحی سایت:

.
کیفیت کار وخلاقیت از مهمترین فاکتورها در طراحی سایت است، که بستگی به تخصص و تجربه فرد و یا شرکت طراحی سایت و نمونه کارهایی دارد که انجام داده اند.که این مورد نیز در قیمت سایت بسیار موثر است.

تیم تخصصی طراحی سایت کانون تبلیغات نوین ارتباطات با طراحی های جذاب و کاربر پسنو همواره در تلاش است که بتواند تمامی خواسته های کارفرما را به زیبا ترین شکل ممکن اجرا کند.

0 0 votes
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments