ربات اینستاگرام

چرا ربات های اینستاگرام مخربند؟

ربات های اینستاگرام چطور کار می‌کند؟


پیش از این‌که بفهمید چرا ربات‌ها مثل سم میباشند، می بایست بدانید دقیقا چطور فعالیت می‌کنند؟ موافقید روش کار ربات‌های اینستاگرام را بررسی کنیم تا ببینیم چرا تا این اندازه خطرناکند؟

ربات‌های اینستاگرام که برای شما فالوور، لایک و کامنت جمع می‌کنند، الگوی خاصی دارند. به عنوان مثال همه آنها بایستی روزی ۱۰۰ پیج را فالو کنند و ۳ تا پست آخر را لایک نمایند. همه این‌ها را هم در یک مدت خاص انجام میدهند. یا این که مثلا تمامی ربات‌ها از یک IP مشترک استفاده می‌نمایند. به عنوان مثال ۱۰۰۰ پیج از یک ربات با IP مشترک استفاده می‌نمایند!

خب بدیهی میباشد که با پیشرفتی که الگوریتم‌های اینستاگرام داشته، الگوی این ربات‌ها را شناسایی می‌نماید. آن گاه همگی پیج‌هایی که از این ربات‌ها استفاده می‌کنند را مسدود می‌نماید. بنظرتان ارزشش را دارد؟ این همه برای یک پیج زحمت بکشی، بعد هم همه چیز نقش بر آب گردد.

چرا نباید از ربات‌های فالوورگیر اینستاگرام استفاده کنیم؟


چند تا عامل وجود دارد که منجر شده ارتباط اینستاگرام و ربات‌ها به هیچ وجه خوب نباشد. ما این‌جا در زمینه ی این چند دلیل صحبت می‌کنیم تا شما‌را متقاعد به افزایش فالوور حقیقی کنیم نه ربات!
ربات‌های اینستاگرام نرخ درگیری را پایین می‌آورند.


توقعی که اینستاگرام از پیج شما داراست این می باشد که فالوورهای فعالی داشته باشید. یعنی زمانی اینستاگرام می‌بیند که فالوورها شما‌را لایک می‌نمایند، کامنت میگذارند یا این که استوری‌ها را ریپلای می‌نمایند، ذوق می‌کند و شما‌را بالا میبرد! اکنون فرض نمایید از ربات‌ها استفاده کنید! فالوورهایی داشته باشید که هیچ بخاری ازشان بلند نمی‌شود. نه لایکی! نه کامنتی! تازه در صورتی‌که لایک کنند و کامنت هم بگذارند، چون الگوریتم مشخصی دارند، اینستاگرام سریع این مسئله را میفهمد و به جای ذوق کردن، پیجتان را مسدود می‌نماید.

ربات‌ها دشمن اینستاگرام می‌باشند
اینستاگرام هم مثل هرجای دیگری برای خودش یک سری قوانین دارد. برای مثال محدودیت در فالو، لایک و کامنت. خب بعضا ربات‌ها، این محدودیت‌ها را زیر پا میگذارند! اینستاگرام هم پیج‌هایی که قوانین را رعایت نکنند، مسدود می‌نماید.

از شادوبن اینستاگرام بترسید!
شادوبن یعنی کاربرها پیج شمارا نمی‌بیند. چرا؟ یکی از دلایلش همین به کار گیری از ربات های اینستاگرام میباشد. در‌صورتی‌که از ربات‌های فالوورگیر اینستاگرام، یا ربات‌های دیگر استفاده نمائید، در گیر شادوبن میشوید. پیجتان غیر فعال می شود، نه در هشتگ‌ها نه اکسپلور و هیچ جای دیگری نمایش داده نمی‌شوید.

ربات‌ها آبروی شمارا می برند
کامنت‌های بی ربط! یکی از مواردی که ربات‌های اینستاگرام برای آن برنامه‌ریزی شده‌اند کامنت گذاشتن میباشد. برای مثال کامنت‌هایی مثل چه تصویر زیبایی! چه پروفایلی خوبی دارید! و از این سبک کامنت‌ها. حال فرض نمائید یکی کاربرها یک پست غمگین و دپرس گذاشته، یا این که مثلا صحنه مرگ یک نفر را پست کرده! همین وسط، ربات عزیز زیر پست کامنت می‌کند که چه تصویر زیبایی!! پس بحث کامنت‌های بی ربط یکی از خطاها ربات‌های اینستاگرام است.

چرا ربات های اینستاگرام مخربند؟

به جای استفاده از ربات های اینستاگرام چه کنم؟


راه‌های زیادی برای بالا بردن فالوورها وجود دارد. شما باید مسیر خودتان را بسازید. با شیوه‌هایی مطمئن و ۱۰۰ درصد تضمینی! ما این‌جا درباره چند روش مختصرا صحبت میکنیم.

برای پیجتان ادمین استخدام کنید


من وقت ندارم پیجم را اداره کنم! اصلا راه‌های افزایش فالوور را بلد نیستم! این حرف‌ها بهانه میباشد و هیچ دلیلی ندارد که بخواهید از ربات های اینستاگرام استفاده نمائید. شما می توانید از ادمین‌های دیگر برای پیجتان استفاده کنید. یا این که از نیروهای دورکار استفاده کنید.

خودتان دست به کار شوید!


پیج اینستاگرامتان را دست بگیرید و روی آن فعالیت نمائید. ممکن است بودجه کافی برای استخدام ادمین نداشته باشید. خودتان مدیر سوشال مدیا باشید. این همه اطلاعات و دوره‌های آموزشی موثر که می توانید با دیدنشان یک پا استاد اینستاگرام باشید، چرا که نه؟

درنهایت این‌که…
خودتان را دست‌کم نگیرید. ربات‌های اینستاگرام جز زیان چیزی ندارند. ما خودمان این مسیر را رفته‌ایم. ربات‌ها پیج شمارا به هلاکت می کشند و در نهایت هم مسدود میشوید. پس ربات‌های اینستاگرام را فراموش فرمایید و دست به کار شوید. ما در نوین ارتباطات کنار شماییم

ربات های اینستاگرام
0 0 votes
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments