تم اینستاگرام

تم اینستاگرام

تمامی ما انسان‌ها زیبایی را دوست داریم. چه برای خودمان چه بقیه افراد. حالا چه مربوط به لباس پوشیدن باشد چه دیزاین منزل یا این که حتی تم اینستاگرام! در این مقاله قرار است راجع به تم اینستاگرام صحبت کنیم. هم این‌که چطور می‌تواند رنگ زمینه اینستاگرامتان را به حالت تیره یا Dark تغییر دهید، هم درباره تم پست‌های اینستاگرام. پس این مقاله را از دست ندهید.

تغییر تم اینستاگرام در اندروید

برای این‌که تم اینستاگرمتان را تغییر دهید، دو روش وجود دارد. اول از طریق خود تنظیمات موبایل و یکی هم از روش اپلیکیشن اینستاگرام. ما اینجا هر دو روش را توضیح می دهیم. اما پیش از آن حتما جدیدترین ورژن اینستاگرام را نصب کنید

از سیستم عامل اندروید استفاده می کنید. اگر وضعیت Dark night موبایلتان را فعال فرمایید، تم اینستاگرامتان هم به وضعیت Dark یا این که به عبارتی تیره تغییر می‌نماید. هم اکنون برای اینکه تم تلفن همراه و اینستاگرامتان را به موقعیت دارک یا این که تیره تغییر تحول دهید. اگر دوست دارید فقط تم اینستاگرامتان تغییر نماید بایستی از طریق تنظیمات اینستاگرام اقدام فرمایید.

برای تغییر تم دستورالعمل زیر را انجام دهید:

وارد نرم‌افزار اینستاگرام گردید
به قسمت پیکربندی یا این که همان setting بروید.
روی آیتم تم Themesکلیک کنید و آیتم Dark را فعال نمائید.
تغییر تم اینستاگرام در تنظیمات آیفون
برای اینکه پس زمینه اینستاگرامتان را تغییر دهید و موبایلتان هم آیفون میباشد؛ یعنی از سیستم عامل ioS استفاده میکنید، می توانید هم از طریق تنظیمات تلفن همراه و هم از روش خود اینستاگرام این کار را انجام دهید. برای اینکه تم کل موبایلتان و همچنین برنامه اینستاگرامتان را تیره نمایید، پروسه زیر را انجام دهید:

وارد تنظیمات موبایلتان گردید

.
روی آیتم Display and Brightness کلیک کنید و بعد از آن هم چراغ Dark را روشن نمائید.

تم اینستاگرام
اگر هم میخواهید تنها تم اینستاگرامتان تغییر نماید، پس وارد نرم‌افزار اینستاگرام گردید و مراحل زیر را طی فرمایید:

وارد پروفایلتان و بخش پیکربندی (Setting) گردید.
روی قسمت تم (Themes) کلیک فرمائید و چراغ Dark را فعال نمائید.

انواع مختلف تم برای پست‌های اینستاگرام

خب در این بخش قرار است درخصوص تم پست‌های اینستاگرام صحبت کنیم. یعنی اینکه وقتی پست‌هایتان را طراحی میکنید، با چه تمی طراحی کنید و یااینکه با چه ساختاری آنها در پیجتان پست کنید. بیایید چند تا از این تم‌ها را ببینیم و برای جذاب کردن پیج، ایده بگیریم.

برای این‌که خودتان بتوانید حرفه‌ای‌ترین پست‌ها طراحی نمائید، زمان آموزشی طراحی پست اینستاگرام را به هیچ عنوان از دست ندهید. در این دوره یاد می‌گیرید، در کمترین زمان و بدون هیچ هزینه‌ای، خودتان پست‌های حرفه‌ای تولید نمائید.

۱ قرار دادن خطوط عمودی در پست‌ها

اگر قرار است در پیجتان نقل قول بگذارید، یعنی سخن بزرگان می توانید از تم زیر استفاده نمائید. با این کار وقتی مخاطب وارد پیجتان میشود، این با نظم بودن حس خوبی به مخاطب منتقل می‌نماید.

می توانید هر رنگی که دوست داشتید را برای تم این خطوط عمودی انتخاب نمائید.

تم اینستاگرام

۲ تم ردیفی

وقتی مخاطب‌ها وارد پیجتان شوند و این سبک تم را ببینند، مثل این می‌باشد که خبر نامه دست گرفته‌اند. به عنوان مثال اگر می خواهید برای فالوورها داستان تعریف کنید میتوانید از این تم استفاده نمائید. یا این که مثلا می توانید هر تم از عکس‌های پیجتان را در یک ردیف بگذارید. با این‌عمل پیجتان منظم‌تر و زیباتر به نظر می رسد.

تم اینستاگرام

۳ تم رنگین کمان

این تم یکی‌از پرطرفدارترین و جالب‌ترین تم‌هاست. به نظرم اگر این تم را انتخاب فرمایید، پیج شما در حوزه کار‌تان یکی از خاص‌ترین پیج‌ها میشود. پس بنظرم ارزش امتحان کردن دارد. برای این تم باید پست‌هایتان رنگ‌های مختلفی داشته باشد.

تم اینستاگرام

۴ تم جورچین برای پیج اینستاگرامتان

تم جورچین را حتما در پیج‌های بقیه دیدید. هنگامی باید از این تم استفاده نمائید که یک عکس بزرگ دارید، و قرار است این عکس را تکه تکه در اینستاگرام بگذارید، میتوانید از این تم استفاده کنید.

برای این‌که از این تم استفاده کنید، ۲ تا نکته را مدنظر داشته باشید.

اول این‌که هنگامی عکستان را به تکه‌های کوچک‌تر تقسیم کردید، هرکدام از این‌ها کیفیت خوبی داشته باشد. دوم این‌که هر عکس به طور جدا معنی و مفهوم داشته باشد.

تم اینستاگرام

۵ تم با مرز سفید

یکی از معمولی‌ترین و شیک‌ترین تم‌ها برای اینستاگرام استفاده از کادر سفید برای هر عکس میباشد. این مرزها باعث می شود که فاصله‌ای بین هر پستتان بیفتد و این باعث زیباتر شدن تم پیجتان میگردد.

تازه یکی از مزیت‌های این شیوه این میباشد که در حالتی‌که پست‌هایتان در اکسپلور بالا بیاید، سبب می شود که پستتان پررنگ‌تر گردد و بیشتر به چشم بیاید.

تم اینستاگرام

۶ تم با مرز مشکی

میتوانید به جای مرز سفید از رنگ‌های مختلفی استفاده فرمائید. رنگ مشکی هم یکی‌از رنگ‌های پیشنهادی برای مرز پست‌هایتان میباشد.

کمتر پیجی از مرز با رنگ مشکی استفاده می‌نماید. پس درصورتی که شما از این رنگ استعمال نمایید، پیجتان یکی پیج‌های خاص و متفادت اینستاگرام خواهد بود.

تم اینستاگرام

۷ یک فیلتر مشترک برای پست‌ها

در صورتی‌که نمی‌دانید از کجا آغاز فرمایید، می توانید برای تمامی پست‌ها از یک فیلتر استفاده فرمائید. یعنی فیلتری انتخاب ‌کنید که تمامی مخاطب‌ها، شمارا با آن بشناسند. به عنوان مثال میتوانید از یک رنگ یا این که حال و هوای خاص برای پست‌های اینستاگرامتان استفاده نمایید.

تم اینستاگرام

۸ تم سیاه و سفید

کلا رنگ سیاه و سفید یکی از دیدنی‌ترین تم‌هاست. حالا شما هم میتوانید با توجه به کسب و کارتان، یا مسئله پیجتان از این تم استفاده نمایید.

تم اینستاگرام

۹ تم رنگی رنگی

یکی‌از تم‌های پرطرفدار در اینستاگرام، تم رنگی رنگی میباشد. در صورتیکه عکس‌های رنگی رنگی می گیرید، میتوانید از این تم استفاده نمائید. یا این که مثلا برای تم عکس‌هایتان، مثل بک‌گراند هر پست از رنگ‌های شادِ مختلف استفاده کنید.

تم اینستاگرام

 

شما کدام تم را دوست دارید؟

در این مقاله، هم درباره‌ی تم Dark اینستاگرام حرف زدیم. یعنی این‌که چطور می توانید این تم را تهیه نمایید. راجع به تم‌های گوناگون پست‌ها صحبت کردیم. تم‌های مختلف را مثال زدیم. شما هم میتوانید برای تم اینستاگرام از این مثال‌ها ایده بگیرید، یا این که این‌که با خلاقیت خودتان، تم جدید خلق نمایید. شما کدام از این تم‌ها را بیشتر دوست دارید؟ هر نظر، سوال یا پیشنهادی که دارید را در قسمت کامنت همین مقاله بنویسید.

0 0 votes
امتیاز به مقاله
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments